Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo listopadové číslo!

04.11.2014 23:29

V listopadovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtěte rozhovor s režisérem a talentovaným hercem Ondřejem Sokolem. Jeho pracovní program je stále nabitý, přesto uvažuje, že by třeba jednou mohl jezdit s cirkusem.

Do oblasti Štýrska se podíváme v našem cestopise, kam brzy budete moci vyrazit s novými vlaky ČD raijet v rámci spojení Praha – Brno – Vídeň – Graz.

Graz, v překladu malebně Štýrský Hradec, rozhodně nepůsobí jako ospalé

městečko uprostřed štýrských kopců. Druhé nejlidnatější rakouské město láká na památky UNESCO i poklidnou atmosféru.

V článku Účast dobrovolně povinná v rubrice Retro zavzpomínáme na fenomén schůzí a zasedání před rokem 1989. Každý občan Československa mohl (raději musel) být aktivní v nějaké oficiálně povolené organizaci, ale kromě toho fungovala i řada v principu prospěšných zájmových institucí. Všeobecně to znamenalo opět jediné – chodit na schůze.

Časopis je od dnešního dne k dispozici ve více než 100 vlacích vyšší kvality každý den a ven více než 300 železničních stanicích ve speciálních stojanech do vyčerpání zásob. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách listopadového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 21. listopadu.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑