Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo listopadové číslo!

04.11.2015 00:32

V listopadovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s českými youtuberkami, Gabrielle Hecl a Shopaholic Nicol, které často s nadsázkou formou krátkých videí komentují pro někoho nepochopitelně obyčejné věci, a přesto dosahují statisícových i milionových zhlédnutí. Točí o tom, co si koupili k večeři, co si oblečou do školy, radí s make-upem, s hraním her a svěřují se se svým soukromím.

V našem cestopise se podíváme na karibský ostrov Svatý Martin. Novomanželský pár se s vámi podělí o to, jak strávil líbánky na nejmenším ostrově světa, jemuž legitimně vládnou dva státy (Francie a Nizozemí). Je zajímavý nejen jako Mekka všech fotografických spotterů se světově proslulou pláží Maho, kterou ve výšce sotva 20 metrů denně kříží desítky letadel, ale jde i o místo s obrovskou koncentrací ohromujících kontrastů.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách listopadového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 20. listopadu 2015.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑