Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo listopadové číslo!

01.11.2016 00:29

V listopadovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor se zpěvačkou Leonou Gyöngyösi. Jedna z hvězdiček uskupení New Golden Kids se ukryla do ústraní a prožívala úspěchy i prohry normálních smrtelníků. Teď se vrací. Úplně jiná, dospělá, přesto stále svá. A vychází jí to. Její hlas plní netradiční koncertní sály v podobě přirozených auditorií fanoušky do posledního místa. Vsadila přitom na žánr, který je rozšířený spíše za velkou louží – černošský gospel.  

V našem cestopise se podíváme do Peru. Cesta do země boha Slunce a za svobodou s přízviskem absolutní. Asi tak by se dal uvést téměř měsíc trvající pobyt v srdci Jižní Ameriky, v zemi s ušlechtilými lidmi, bohatou historií a tou nejpřekrásnější krajinou. To mohou čočky fotoaparátů zachytit jedině v Peru.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách listopadového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 17. listopadu 2016.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑