Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo listopadové číslo!

31.10.2018 00:01

Nové listopadové číslo magazínu ČD pro vás Vám přináší rozhovor s hercem Stanislavem Zindulkou. Většina národa ho zná jako nezapomenutelného „srágorku“ ze seriálu Vlak dětství a naděje, někdo také jako Edu, nerozlučného přítele Františka Hány z filmu Babí léto. Přesto je Stanislav Zindulka tělem i duší především divadelní herec. Na prknech, která znamenají svět, exceluje již 81 let, a přestože by si mohl dávno užívat zaslouženého odpočinku, divadlo ho stále poutá magickou silou. Ve svých 86 letech si střihnul i další filmovou roli československého pilota RAF ve filmu Narušitel.

V rubrice 100 let spolu jsme se zaměřili na další z historických milníků naší země – rok 2005 a začátek nové epochy nejen pro Česko, ale i pro železnici. V rubrice Čekmejd se věnujeme taktice levého bránícího křídla v hokeji a úspěchu, který tato ryze česká specialita přinesla, a v našem cestopise vás zavedeme do Bruselu. Přemýšleli jste někdy, proč zrovna toto město je „hlavním městem Evropy“?

V čísle můžete jako vždy soutěžit o zajímavé ceny. Ve hře jsou například knihy Alicina síť, vstupenky na vybrané koncerty Glenn Miller Orchestra či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 14. listopadu 2018. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách l vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 15. listopadu 2018.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑