Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo listopadové číslo ČD pro vás!

30.10.2019 14:15

Máte rádi výlety za historií na české hrady a zámky? Otevřete listopadový magazín ČD pro vás, který už dnes najdete v mnoha dálkových i příměstských spojích, a přečtěte si rozhovor s karlštejnským kastelánem Lukášem Kunstem. Už od útlého mládí ho fascinovaly dva obory – divadlo a hrady a zámky. Přestože si nakonec pragmaticky zvolil druhou možnost, nevyhnulo se mu nakonec ani herectví. Lukáš Kunst je živoucím příkladem toho, jak si plnit sny. Recept je prý jednoduchý, stačí je umět pojmenovat a jít si za nimi. A tak se od pokladníka a průvodce vypracoval až na kastelána hradu Karlštejn, který si občas zaskočí pročistit hlavu třeba do divadla Semafor.

Jak se můžete přesvědčit na stránkách magazínu, možností, jak strávit volný čas, je mnoho i během listopadu. Inspiraci najdete v rubrice Vlakem na výlet nebo třeba v Cestování po ČR, kde jsme tentokrát zavítali do Litvínova. Nijak daleko to není ani do Krakova. Načerpejte inspiraci od strany 22 a vyrazte do tohoto malebného polského koutu třeba v lůžkovém kupé nočních vlaků Českých drah.

V listopadovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například lístky na představení Po konci světa, vstupenky na jeden z prohlídkových okruhů na hradu Karlštejn či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 13. listopadu 2019. Soutěžit můžete zde.

A co se zúčastnit fotografických soutěží? Buďte spolutvůrci rubriky Vlakem po Evropě a sdílejte s námi vaše příběhy a fotky z cest, nebo předveďte váš fotografický talent ve fotosoutěži s tématem „Kde bychom železnici nečekali“. Více informací najdete na webových stránkách ČD pro vás zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách listopadového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 14. listopadu 2019.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑