Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo listopadové číslo ČD pro vás!

27.10.2020 07:32

Nové listopadové číslo magazínu ČD pro vás Vám přináší rozhovor s chirurgem Tomášem Šebkem. Jeho jméno se v Česku stalo skoro synonymem pro práci organizace Lékaři bez hranic. On by jistě dodal, že nezaslouženě. Faktem zůstává, že jeho knihy o humanitárních misích se staly bestsellery. Ačkoli vypadá jako hollywoodský herec a prožívá příběhy, podle kterých by se daly točit filmy, zůstává věrný medicíně, kterou neúnavně popularizuje, především na přednáškových turné a sociálních sítích.

I když jsou dveře většiny turistických lákadel opět dočasně zavřené a za okny pomalu přituhuje, neznamená to, že není ta správná doba alespoň na výlet do přírody. Listopadové číslo je nabité mnoha cestovatelskými tipy. Třeba v rubrice Vlakem na výlet nebo v Cestování po ČR, kde vás tentokrát zavedeme na Mladoboleslavsko. I v tomto regionu můžete navštívit mnoho přírodních míst a parků, nebo se třeba pokochat krásnými výhledy ze zříceniny zámku Zvířetice. Kromě dalších témat, jako je například cestopis z Indie nebo železniční téma ze světa rekordů, se můžete těšit také na další zajímavý článek v rubrice Historie nebo třeba načerpat inspiraci na večerní film v kulturní rubrice Jana Kábrta.

V listopadovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například kniha Za objektivem: Můj život, DVD Labyrint záhad, hračka Pendolino či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 11. listopadu 2020. Soutěžit můžete zde. Můžete se také účastnit tvorby rubriky Divoké devadesátky a poslat nám vaše dobové fotografie se vzpomínkami. Více o soutěži najdete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů vybraných železničních stanic i obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách listopadového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 12. listopadu 2020.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑