Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo listopadové číslo ČD pro vás!

26.10.2021 12:34

Osobností listopadového magazínu ČD pro vás je jedna z nejviditelnějších tváří naší hudební scény Janek Ledecký. Do povědomí se dostal v 80. letech jako frontman skupiny Žentour, následně se vydal na sólo dráhu s hity jako Na ptáky jsme krátký. S muzikálem Hamlet, jehož hudby a libreta je autorem, se dostal i do zahraničí. Ze zpěváka se tak stal i respektovaným skladatelem. V současné době se snaží prorazit jako autor poezie pro děti, což se zatím zdá velmi úspěšné. Jeho kniha říkanek Verše potrhlé se v Praze už téměř nedá sehnat. Co četl svým dětěm před spaním a proč si vybral pro ilustrování své knihy syna Jonáše? Nejen to se dočtete v rozhovoru s Jankem Ledeckým.

Přemýšleli jste někdy o tom, kolik měří australská železniční síť? Je to zhruba 40 tisíc kilometrů. Jezdí tu legendární expresy, jako je The Ghan nebo Indian Pacific, který propojuje dva světové oceány. Jakou mají železnice historii a jak dlouho trvá nejdelší přejezd? To a více se dozvíte v železničním tématu listopadového čísla. A pokud už se začínáte těšit na Vánoce, přečtěte si o našich tipech, kam vyrazit na vánoční trhy. Rubrika Vlakem prakticky vám tentokrát poradí, jak při plánování cesty vlakem ušetřit. Pokud máte dobrodružného ducha, jistě se vám také zalíbí cestopis v podobě horské túry přes italské a rakouské dolomity. A na závěr můžete vyzkoušet recept na americkou klasiku corn & hot dog v netradičním korejském stylu. V listopadovém vydání se rozhodně nudit nebudete.

Také v listopadovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například kniha Velké tajnosti, kniha Diktátorova múza nebo vláček RAPPA. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 10. listopadu 2021. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách listopadového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 11. listopadu 2021.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑