Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo listopadové číslo ČD pro vás!

26.10.2022 06:33

Osobností listopadového magazínu ČD pro vás je filmová a divadelní herečka pocházející z ruské Kazaně Elizaveta Maximová. Od dětství žije v Praze, kde i přes odrazování rodičů vystudovala činoherní herectví na DAMU. Již během studia hostovala v Národním divadle a začala účinkovat například v seriálu Polda po boku Davida Matáska. Zářila také ve studentských filmech Atlantida, 2003 či 128k. V seriálu Spravedlnost dostala první hlavní roli, po níž následovaly další výrazné role. Za svůj výkon v minisérii Herec si vysloužila nominaci na Českého lva. Co všechno je ochotná obětovat pro roli a jak reagovala na svou nominaci? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Elizavetou Maximovou, pro kterou je hraní bezpochyby skutečnou životní vášní.

Co si jako první vybavíte pod slovem design? Pravděpodobně nějaký hezký kus nábytku, oblečení či třeba automobil. Málo koho však napadne, že design má velkou tradici i na železnici. Tomu, kdo a jak nejvíce ovlivnil styl a vzhled na České železnici, se věnuje železniční téma. A třeba za architektonickými krásami můžete vyrazit  do Českého Krumlova, který po staletí patří k nejdůležitějším místům v Čechách. V cestovní rubrice vám poradíme, jak se tam vlakem svezete za ani ne tři hodiny. Trochu dále nás naopak zavede cestopis a to přesněji do pouštního království na střeše Afriky Maroka, skvělý tip na dobrodružnou dovolenou. A ze seriálu Polda máme v tomto čísle zastoupení nejen v hlavním rozhovoru, ale také v rubrice Můžete potkat ve vlaku, kde si můžete přečíst rozhovor s Davidem Matáskem. O tom jak často cestuje vlakem nebo o projektu Movember. A jelikož s listopadem se blíží Vánoce, přichází ideální čas na pečení perníčků, vyzkoušejte náš recept. To vše a mnoho dalšího najdete v listopadovém vydání.

Také v listopadovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například voucher na film Hádkovi nebo roční předplatné prestižního odborného časopisu Železničář. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 9. listopadu 2022. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách listopadového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 10. listopadu 2022.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑