Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo prosincové číslo!

03.12.2014 00:52

V prosincovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtěte rozhovor s charakterní herečkou z Divadla Na Fidlovačce Ivou Pazderkovou, která se proslavila také jako Blbá blondýna v pořadu Na stojáka.

V článku Tma je ohroženým druhem se dozvíte, kdo jsou to tzv. astrofotografové. V oblastech, kde pohled na noční oblohu nedeformuje umělé osvětlení, se pořizují snímky až nebývalé krásy!

Na to, s jakými hračkami si děti hrály za dob socialismu, zavzpomínáme v rubrice Retro a článku Kdo si hraje, nezlobí. Hračky měly tehdy překvapivě i širší využití a mnohdy dokázaly lépe rozvíjet představivost.

Časopis je od dnešního dne k dispozici ve více než 100 vlacích vyšší kvality a ve více než 300 železničních stanicích ve speciálních stojanech do vyčerpání zásob. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách prosincového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. prosince.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑