Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo prosincové číslo!

02.12.2015 00:01

V prosincovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s  Petrem Čadkem, choreografem, tanečníkem a majitelem studia Tančírna. Jeho jméno je nejvíce spjaté s populární televizní soutěží StarDance. Nejenže připravoval její choreografii, na soutěžním parketu ale také společně s jinými vedl i svoji životní partnerku herečku Jitku Čvančarovou. Řeknete si: žádné překvapení, tanec přeci sbližuje. Ti dva se ale poznali mnohem dříve. Herečka si tanečníka „vydražila“ v charitativním bazaru.

V našem cestopise se podíváme v rámci European Coffee Trip (Evropského kávového výletu) do Vídně, Budapěšti, Berlína, Krakova a Bratislavy společně se dvěma kluky, kteří cestují po Evropě, hledají nejlepší kavárny a vytvářejí kávové průvodce. Za posledních 15 měsíců projeli přes 20 zemí a zmapovali 35 měst. Káva a cestování jsou pro ně prostředkem, jak poznat neskutečně zajímavé lidi, naučit se něco o kávě, ale hlavně o nich samotných.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách prosincového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 18. prosince 2015.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑