Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo prosincové číslo!

29.11.2016 11:15

V prosincovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s Ondřejem Bankem, nejlepším českým alpským lyžařem posledních let, který vyměnil závodní kombinézu za parádně padnoucí frak, lyže zase za nablýskané lakýrky. A ze světových sjezdovek se přesunul na taneční parket pořadu StarDance.

V našem cestopise se podíváme do nedalekého rakouského Lince, který se může pyšnit největším náměstím v Rakousku a druhou největší věží. Nezapomněli jsme se vydat pátrat ani po slavném lineckém těstu.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách prosincového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 16. prosince 2016.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑