Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo prosincové číslo!

27.11.2018 06:00

Poslední číslo letošního roku je tu a s ním i pár novinek, které připravujeme na příští rok. Prosincový magazín ČD pro vás vám přináší rozhovor se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou. Řadu let pracovala jako firemní právnička a se psaním beletrie začala po třicítce. Během pěti let stihla napsat pět románů a zařadila se mezi české autorky, jejichž knihy z pultů mizí raketovou rychlostí. Oblíbenost jejích příběhů si spisovatelka a manželka známého fotografa Tomáše Třeštíka vysvětluje tím, že jsou plné vztahů a emocí, které jsou ženám vlastní.

Rubrika 100 let spolu, v níž jsme celý rok připomínali významné historické milníky naší země, i na železnici, prosincovým číslem končí. A proto vám na závěr přinášíme malé zamyšlení. Letos sice slavíme, ale co bude dál? V rubrice Čekmejd se věnujeme nejvýznamnějším českým vynálezům dnešní doby. A že bylo z čeho vybírat, máme přeci zlaté české mozečky! V cestopise vás tentokrát zavedeme přímo do srdce Česka, matička Praha si na závěr letošních oslav jistě zaslouží na trochu slávy, nemyslíte?

V prosincovém čísle můžete jako vždy soutěžit o zajímavé ceny. Ve hře jsou například knihy Kříďák, kalendář Českých drah na rok 2019, dětské hračky – sady s vláčkem Českých drah či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 12. prosince 2018. Soutěžit můžete zde.

Už nyní se můžete také účastnit nových fotografických soutěží. Buďte spolutvůrci nové rubriky Vlakem po Evropě a sdílejte s námi vaše příběhy a fotky z cest. Fotosoutěž s tématem Člověk a železnice nahradilo nové téma „Kde bychom železnici nečekali“. Chcete o něm vědět více? Navštivte webové stránky ČD pro vás zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách prosincového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 13. prosince 2018.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑