Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo prosincové číslo ČD pro vás!

26.11.2019 08:21

Poslední číslo letošního roku je tu a s ním i pár novinek, které připravujeme na příští rok. Prosincový magazín ČD pro vás přináší rozhovor s oštěpařkou Barborou Špotákovou Ve své sportovní kariéře vyhrála vše, co mohla. Dvakrát se stala olympijskou vítězkou v hodu oštěpem, vyhrála i mistrovství světa a Evropy. Vše vyzdobila světovým rekordem, jehož je stále držitelkou. Ví, že se blíží konec její kariéry, o kterém mluví v klidu, když se ale řekne Tokio, do jejího hlasu se hned vrací napětí. Právě tam se v srpnu příštího roku konají olympijské hry. Zřejmě poslední v kariéře Barbory Špotákové…

I v uspěchaném předvánočním období je dobré najít si chvíli pro sebe, svou rodinu a přátele. I v tomto čísle vám proto přinášíme mnoho tipů, jak strávit volný čas. Inspiraci najdete v rubrice Vlakem na výlet nebo třeba v Cestování po ČR o adventních trzích v Praze. Nijak daleko to není ani vlakem do Bratislavy, kterou jsme navštívili na straně 22 a 23 a inspiraci na originální silvestr můžete načerpat v rubrice Cestopis.

Blíží se závěr roku a redakce už pracuje na lednovém vydání magazínu ČD pro vás, které přinese pár novinek. Fotografická soutěž na téma „Kde bychom železnici nečekali“ je u konce a v příštím roce nebude obnovena.

Můžete se však těšit na novou rubriku Divoké devadesátky, v níž se budeme celý rok postupně věnovat největším tématům porevolučních let i fenoménům tohoto období až do začátku nového milénia. V této nové rubrice budete mít i vy možnost zúčastnit se tvorby jejího obsahu. Zasílejte nám své dobové fotografie a podělte se s námi o vzpomínky! Chcete o soutěži vědět více? Navštivte webové stránky ČD pro vás zde.

V prosincovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například knihy České tajemno či Jáma, vstupenky na jeden z Čokoládových Festivalů a sada Čokoládové nářadí či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 11. prosince 2019. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách prosincového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 12. prosince 2019.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑