Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo prosincové číslo ČD pro vás!

24.11.2020 08:01

Cílová rovinka náročného roku 2020 je tu a s ní i poslední letošní číslo ČD pro vás. Máte v předvánočním shonu chuť na odpočinek? Přečtěte si třeba rozhovor s Markétou Davidovou, královnou českého biatlonu. Byť si to nepřipouští, mnozí do ní vkládají nemalé naděje a s napětím očekávají její výkony v nadcházející sezoně. O to víc všechny fanoušky překvapilo její prohlášení, že si svou budoucnost dokáže docela dobře představit i mimo běžkařské stopy, bez úmorných a nekonečných tréninků a mezi svými oblíbenými koňmi.

I prosincové číslo je nabité mnoha cestovatelskými tipy. Třeba v rubrice Vlakem na výlet nebo v Cestování po ČR, kde vás tentokrát zavedeme na Jihlavsko. I v tomto regionu můžete navštívit mnoho přírodních míst, raritních památek a pěkných zákoutí. Kromě dalších témat, jako je například road trip po Evropě a severní Africe nebo železniční téma o velkých vlakových loupežích, se můžete těšit také na další zajímavý článek v rubrice Historie nebo se třeba inspirovat tipy na dobré knihy pod stromeček v kulturní rubrice Jana Kábrta.

V prosincovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například kniha Perunův hněv, Poslední seance, vstupenky do divadla Pod Palmovkou či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 9. prosince 2020. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů vybraných železničních stanic i obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách prosincového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 10. prosince 2020.

Redakce už nyní pracuje na lednovém vydání magazínu ČD pro vás, které přinese pár novinek. Fotografická soutěž na téma „Divoké devadesátky“ je u konce a v příštím roce nebude obnovena. Místo této rubriky se můžete těšit na retrorubriku Takoví jsme (ne)byli i na mnoho dalších novinek. Nechte se překvapit!Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑