Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo prosincové číslo ČD pro vás!

25.11.2021 08:14

Osobností prosincového magazínu ČD pro vás je česká televizní novinářka, učitelka, hlasatelka a moderátorka Marcela Augustová. Na obrazovce se objevila už před rokem 1989 jako průvodkyně Televizního klubu mladých, poté si vyzkoušela také reportáže v terénu. A v roce 1998 se stala přední moderátorkou hlavního zpravodajského pořadu Události. Pro diváky patří mezi nejznámější tváře, nejen díky profesionálnímu přístupu a příjemnému hlasu, ale i tím, že od začátku své kariéry vypadá stále stejně. K tomu jí bez pochyby pomáhá život uprostřed přírody a sport. Už devět let hraje golf a k tomu lyžuje. Co říká na současné zpravodajství a kde se vidí za 20 let? Nejen to se dozvíte z rozhovoru s Marcelou Augustovou.

Když se řekne Plzeň, každý z nás si jistě vybaví známou chuť piva, které tak ohromilo svět. Věděli jste ale, že nejvíce osud města v posledním století ovlivnil škodovácký průmyslový gigant? Ten se podílel i na vzniku nejnovějšího vlaku Interjet. Více o historii města a jeho proslavení se dočtete v rubrice cestování po ČR. V železničním tématu tentokrát oslavujeme výročí pražského hlavního nádraží. Řekli byste, že už je to 150 let, kdy na současně nejfrekventovanější nádraží v Česku přijel první vlak? Nalistujte a dozvíte se také například, kolik se zde každý den odbaví cestujících. Užitečné tipy najdete v rubrice vlakem prakticky, kde se milovníci domácích mazlíčků mohou dozvědět, jaká pravidla platí, pokud chtějí se svými zvířátky cestovat vlakem. A tip na dobrodružnou cestu přes Pyreneje až ke středověkým městům, která vede přes Francii, Andoru a Španělsko, přináší cestopis. To vše a mnoho dalšího najdete v prosincovém vydání.

Také v prosincovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například kniha Oko Kyklopa, kniha Sexy dorty nebo kniha Zázračný čas. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 8. prosince 2021. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách prosincového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 9. prosince 2021.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑