Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo prosincové číslo ČD pro vás!

23.11.2022 06:02

Osobností prosincového magazínu ČD pro vás je česká herečka a jedna z našich nejlepších dabérek Stanislava Jachnická. Vystudovala herectví na Divadelní akademii múzických umění. Tři roky byla v angažmá v divadle Pardubice a později hostovala v divadlech v Hradci Králové, Kladně a pražských divadlech Rokoko, ABC a dalších. Znát jí můžete ze seriálu Ulice a několika televizních filmů a pohádek. Nejvíce se ale věnuje dabingu. Jednou z jejích nejznámějších postav je potrhlá Phoebe z legendárního seriálu Přátelé. Mimo práci je také velmi aktivní, ať už se jedná o nejrůznější sporty, potápění nebo třeba skok v tandemu s padákem. V současné době ji můžete vidět v představení 5 za jednu v divadle MANA. Jak se zžila s postavou Phoebe a s kým z kolegy z Přátel se vídá do dnes? Nejen to se dozvíte v rozhovoru se Stanislavou Jachnickou.

Přemýšlíte kam vyrazit vlakem na výlet? Co takhle třeba Stará Boleslav, dnes spojená s Brandýsem nad Labem. Jistě si při pomyšlení na ní prvně vybavíte násilnou smrt knížete Václava. Dnes ale kromě památek nabízí především nádhernou krajinu. Nalistujte cestovní rubriku a zjistěte něco více o historii tohoto města a co vše nabízí. Železniční téma nás tentokrát zavede do historie vysokorychlostní dopravy, jejímž symbolem zůstává francouzská jednotka TGV, která nás letos v létě navštívila. Přečtěte si o tom, co vedlo k počátku samotného projektu a jak vypadal jeho vývoj. A když zůstaneme u té rychlosti, k radosti všech cestujícíh přináší jízdní řád 2023 nejen zrychlení, ale i nové spoje do zahraničí. Zjistěte, kam budete moct nově vyrazit. Máte už plány na adventní výlety do zahraničí? Pokud ne, zkuste třeba náš tip z nové rubriky Vlakem po Evropě na výlet do Lince. Jistě vás mezi svátky čeká mnoho návštěv a oslav a s tím spojená příprava pohoštění. Co takhle místo typického vína či sektu překvapit hosty vlastnoručně namíchanými drinky? Vyzkoušejte náš recept na silvestrovský koktejl. To vše a mnoho dalšího přináší prosincové vydání.

Také v prosincovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například voucher na film Střídavka nebo knihy pod stromeček . Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 7. prosince 2022. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách prosincového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 8. prosince 2022.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑