Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo říjnové číslo!

07.10.2015 04:59

V říjnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s jedním z našich nejuznávanějších reklamních režisérů Tomášem Mašínem, který právě dokončil pro České dráhy autentický spot, jenž se objevuje na obrazovkách celoplošných stanic od konce září.

Jedná se o součást rozsáhlejší marketingové kampaně na podporu cestování po železnici, jako rychlé a bezpečné dopravy, která zároveň prošla v uplynulých letech viditelnou modernizací.

V našem cestopise se podíváme do nedalekého Rumunska. Jedná se o jednu z nejchudších zemí EU, ale je bohatá na přírodní krásy, plná víry v boha a dobroty lidí na vesnicích.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách říjnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 23. října 2015.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑