Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo říjnové číslo!

03.10.2017 00:53

V říjnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s Ivetou Toušlovou. Moderovala Události, stojí za úspěšnými pořady jako Gejzír nebo 13. komnata. Vždy elegantní, usměvavá, nabitá informacemi a připravená pohotově reagovat. Především takovou ji znají televizní diváci z oblíbeného cyklu Toulavá kamera.

V našem cestopise vás zavedeme do Kyrgyzstánu, země horských jezer a planin se stády divokých koní, jejíž národ utekl do hor před Čingischánem.

V říjnovém čísle můžete soutěžit o mnoho zajímavých cen. Ve hře jsou například knihy Mokrá ryba, poukazy do Vodního a saunového světa, poukázky do obchodní sítě PONT nebo Kilometrická banka ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 18. října 2017. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách říjnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. října 2017.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑