Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo říjnové číslo!

02.10.2018 21:20

V říjnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s herečkou a scénáristkou Sabinou Remundovou. Téměř vždy se za jejím jménem objeví přívlastek slavné maminky, po níž zdědila ohromný komediální talent, důslednost, preciznost a profesionální přístup k práci. Ač by mohla sklízet pozlátko diváckého obdivu, nemá problém obléknout montérky a řídit přestavbu chalupy. Netají se tím, že rodinné zázemí a vztah s dětmi jsou pro ni absolutně na prvním místě. I sebezajímavější role jim nemůže konkurovat.

V rubrice 100 let spolu, jsme se zaměřili na další z historických milníků naší země – rok 1993 a rozdělení Československa. V rubrice Čekmejd připomínáme další z proslavených ryze český specialit – Kuponovou privatizaci a v našem cestopise vás zavedeme do Brna. Věděli jste například, že právě zde se rozhodlo o rozdělení Československa?

V čísle můžete jako vždy soutěžit o mnoho zajímavých cen. Ve hře je například model lokomotivy 151.016 (ve velikosti H0), vstupenky na vybraná představení divadelního festivalu Ostrava v Praze, knihy Čtvero ročních období v Římě, či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 17. října 2018. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách říjnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 17. října 2018.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑