Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo říjnové číslo ČD pro vás!

02.10.2019 08:14

Ztratili jste se ve vlaku v myšlenkách? Otevřete stránky říjnového magazínu ČD pro vás, který už dnes najdete v mnoha dálkových i příměstských spojích, a přečtěte si rozhovor se zpěvákem Markem Ztraceným. Ačkoli je Marek hvězda, která vyprodává lístky na koncert v největší hale u nás, je pořád tím pohodářem ze Šumavy, který si umí udělat legraci i sám ze sebe.

Jak se můžete přesvědčit na stránkách magazínu, možností, jak strávit volný čas, je během října mnoho. Inspiraci najdete v rubrice Vlakem na výlet nebo třeba v Cestování po ČR, kde jsme tentokrát zavítali do Berouna. Plánujete cestu na Slovensko, do Maďarska nebo do Polska a nechce se vám řídit? Co vyzkoušet pohodlí nočních vlaků? A co někam dál, třeba na Bali, jako naše redaktorka v cestopise?

V říjnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například lístky na koncert Marka Ztraceného, roční předplatné časopisu Turista, vouchery do obchodů TONAK, kniha Kdopak se baví či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 16. října 2019. Soutěžit můžete zde.

A co se zúčastnit fotografických soutěží? Buďte spolutvůrci rubriky Vlakem po Evropě a sdílejte s námi vaše příběhy a fotky z cest, nebo předveďte váš fotografický talent ve fotosoutěži s tématem „Kde bychom železnici nečekali“. Více informací najdete na webových stránkách ČD pro vás zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách říjnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 17. října 2019.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑