Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo říjnové číslo ČD pro vás!

29.09.2020 08:03

Ztratili jste se ve vlaku v myšlenkách? Otevřete stránky říjnového magazínu ČD pro vás, který už dnes najdete v mnoha dálkových i příměstských spojích, a odreagujte se u rozhovoru se sympatickou farářkou Martinou Viktorií Kopeckou. Třeba v něm najdete i pár odpovědí na otázky, nad kterými si občas lámete hlavu.

Léto se s námi definitivně rozloučilo, to však neznamená, že s příchodem chladných dní musíme sedět jen v teple a pohodlí domova. I říjnové číslo je nabité mnoha cestovatelskými tipy. Třeba v rubrice Vlakem na výlet nebo v Cestování po ČR, kde vás tentokrát zavedeme na Náchodsko. V tomto regionu můžete také pokochat krásnými výhledy z rozhledny Na Signálu nebo se vydat podél říčky Metuje do obnovených lázní. Kromě dalších témat, jako je například cestopis z Jižní Afriky nebo železniční téma o stavebních strojích, se můžete těšit také na další zajímavý článek v rubrice Historie nebo vyluštit spolu s Arnoštem Vašíčkem další ze záhad, tentokrát v broumovském klášteře.

V říjnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například kniha Tajemné fenomény, Tři opice a Železniční trať Praha – Drážďany na starých pohlednicích či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 14. října 2020. Soutěžit můžete zde. Můžete se také účastnit tvorby rubriky Divoké devadesátky a poslat nám vaše dobové fotografie se vzpomínkami. Více o soutěži najdete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů vybraných železničních stanic i obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách říjnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 15. října 2020.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑