Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo říjnové číslo ČD pro vás!

29.09.2021 07:56

Osobností říjnového magazínu ČD pro vás je jeden z našich nejvyhledávanějších filmových, seriálových a divadelních scénáristů Petr Kolečko. Je autorem scénáře k seriálu Okresní přebor, který ho dostal do povědomí diváků. Následovali například seriály Lajna nebo Vyšehrad a mezi jeho největší úspěchy patří také seriál Most. V roce 2017 získal Českého lva za scénář k filmu Masaryk. V kinech právě běží jeho nejnovější film Zbožňovaný, který je inspirován skutečnou postavou jeho dědečka. Který žánr ho baví nejvíce a jak snáší kritiku? Nejen to se dozvíte z rozhovoru s Petrem Kolečkem.

Tušíte, jak dlouho nám po světě jezdí rychlovlaky a že jejich první generace míří pomalu do důchodu? Letos slaví dvojité kulaté jubileum. Francouzským spojům TGV je čtyřicet, německým ICE třicet. O jejich historii a nejvýznamějších rekordech se dočtete v rubrice Železnice. Rubrika vlakem prakticky vám tentokrát poradí, jak lze vlakem procestovat Evropu. Za pomocí jízdenky Interrail, kterou může získat kdokoliv s bydlištěm v Evropě. Do ráje na německý způsob nás zavede cestopis z Lindau, města ležícího u krásného Bodamského jezera. Vydat se tam můžete samozřejmě vlakem. A pokud máte rádi tajemno, nalistujte rubriku Záhady na dosah ruky a přečtěte si o záhadných létajících tělesech považovaných za UFO. To vše a mnoho více vám přináší nové říjnové vydání.

Také v říjnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například kniha Tajemné fenomény, kniha Šaty pro královnu nebo kniha Můj africký příběh. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 13. října 2021. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách říjnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 13. října 2021.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑