Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo říjnové číslo ČD pro vás!

29.09.2022 06:00

Osobností říjnového magazínu ČD pro vás je český režisér, scénárista, spisovatel, výtvarník a grafik Rudolf Havlík, který za svůj život vystřídal opravdu mnoho profesí. Mezi první patří pozice šéfgrafika pro firmu se sportovním oblečením, po které si následně založil vlastní oděvní značku se streetovým oblečením. Měl tak na starost výrobu oblečení v továrnách v Asii a o zkušenostech z Číny, Bangladéše nebo Pákistánu psal úspěšný blog. Vydal také několik knih a napsal a natočil cestopisnou sérii Na vlastní nohy pro Českou televizi. Režisérem není ještě ani deset let, ale na kontě už má řadu filmů. Jedním z jeho neúspěšnějších filmů jsou Pohádky pro Emu, Bábovky nebo Po čem muži touží, který se letos dočkal pokračování. Co ho v Asii překvapilo a jak vznikají vtipy v jeho komediích? Nejen to se dočtete v rozhovoru s Rudolfem Havlíkem.

Přemýšleli jste někdy nad tím, který z mnoha vynálezů byl v dějinách lidstva ten nejdůlěžítější? Někoho napadne mobilní telefon nebo třeba automatická pračka. Co ale dalo světu pohyb a mobilitu v masovém měřítku? Byla to parní lokomotiva, přelomový objev. Skutečný příběh o tom, jak tuny železa, kterým člověk vdechl život, okouzlili svět, najdete v železniční rubrice. A kam až jsme se od té doby posunuli? Například k nočním vlakům, které od nás z Česka míří již do šesti jiných států. Jak vypadá takobá jízda nočním vlakem a kam až můžete cestovat, se dozvíte v rubrice ČD servis. Do jednoho z těchto šesti států vás tentokrát zavede cestopis z Maďarska, které vás nadchne především termálními prameny, které mají své osobité kouzlo. Dočtete se také třeba o chlapci, který již jako malý obdivoval vystavované lokomotivy a dnes je z něho generální ředitel Národního technického muzea. Mezi jeho současné největší projekty patří například výstavba Muzea železnice a elektrotechniky v areálu pražského Masarykova nádraží. A kdo si rád v zimě připomíná chuť babího léta, měl by nalistovat článek o zavařování, kde najde návod i užitečné tipy. To vše a mnoho dalšího přináší říjnové číslo.

Také v říjnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například voucher na film Pánský klub nebo voucher na stylové oblečení značky Locomotif. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 12. října 2022. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách říjnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 13. října 2022.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑