Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo říjnové číslo ČD pro vás!

03.10.2023 21:11

Vyplňte alternativní text Osobností říjnového magazínu ČD pro vás je jedna z nejprodávanějších českých autorek. Michaela Klevisová. Patří mezi královny české detektivky. A to oprávněně, svůj první román psala přes tři roky. Vystudovala žurnalistiku a přes dvacet let působila jako redaktorka časopisu Cosmopolitan. Reportáže ze svých cest publikovala v magazínu Travel Digest. Mezi její nejznámější díla patří Kroky vraha nebo román Dům na samotě, za obojí získala literární Cenu Jiřího Marka. Své bestsellery píše v obklopení koček ve své domácí pracovně. A její druhá životní láska jsou koně a Beskydy. Jakému literárnímu žánru by připodobnila svůj život a jak se sžívá se svými postavami? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Michaelou Klevisovou.

Kam zavítáme v novém čísle? Co třeba do regionu, kde najdete nejvíce železnic s parním povozem v Evropě. Sasové lákají do své země na Dampfbahn-Route, což je v překladu trasa parní železnice. Více těchto úzkorozchodných drah, dnes sloužících hlavně jako turistická atrakce, se dozvíte v železničním tématu. Za historií, lázeňstvím či gastronomií nebo folklorem vyrazíme tentokrát do Těšínska. Vzpomenete si, komu se podařilo připojit významné Slezsko k našemu území? Po mnoha pokusech se to dlouhodobě podařilo až Janu Lucemburskému. Přečtěte si více o tomto významném úspěchu v rubrice tudy kráčeli dějiny. Cestovní tip přinášíme také v ČD servis tématech . Chcete se o víkendu či státním svátku vydat na výlet, ale ještě přesně nevíte, kam vyrazit? Pak máme pro vás to pravé, Skupinovou víkendovou jízdenku. Takový výlet vám může zpříjemnit také nová podzimní nabídka ČD Restaurant, do které můžete nahlédnout. Na křižovatku Evropy a Asie vás zavede cestopis, a to přesněji do řeckého města Istanbulu. A pro dlouhý podzimní večer se inspirujte našimi filmovými tipy, zaujmout by vás mohl třeba nový český film, který bude bojovat o nadcházející Oscary. To vše a mnoho dalšího vám přinese říjnové vydání ČD pro vás.

Také v říjnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například voucher na snímek Za vším hledej ženu nebo o zboží Locomotif. Soutěžit můžete také poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 18. října 2023. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách říjnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. října 2023.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑