Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo srpnové číslo!

06.08.2014 00:35

V srpnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtěte rozhovor s mladou a půvabnou zpěvačkou ze Slovenska, Kristínou Pelákovou. Proslavila ji skladba Horehronie, se kterou bodovala v hitparádách a dokonce zastupovala Slovensko ve známé eurovizní soutěži.

Na území kdysi bájné říše al-Andalus a dnešní španělské Andalusie vás zavedeme v našem cestopise. Svůj vliv na světové dějiny už dávno ztratila, nic však nezmizelo z jejího kouzla, historického a kulturního bohatství. Flamenco, maurská města, slunečné pobřeží, tapas...

V rubrice Retro zavzpomínáme na pravé prázdninové dobrodružství – to jste si mohli užít třeba na letním táboře. V neznámém prostředí s neznámými lidmi, ze kterých se za týden či dva stali opravdoví kamarádi.

Časopis je od dnešního dne k dispozici ve více než 100 vlacích vyšší kvality každý den a na více než 300 železničních stanicích ve speciálních stojanech do vyčerpání zásob. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách srpnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 22. srpna.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑