Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo srpnové číslo!

03.08.2016 00:30

V srpnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor éterickou zpěvačkou a herečkou Kateřinou Winterovou.  Když přišel v polovině devadesátých let film Šeptej, který nepřímo odstartoval její hudební kariéru, málokdo asi tušil, že jednou bude nadšenou propagátorkou zdravého způsobu života a současně moderátorkou a spoluautorkou jednoho z nejúspěšnějších televizních pořadů o bylinách, vaření i ekologii – Herbáře.

V našem cestopise se podíváme do Jeruzaléma, města tří světů. Když se na něj díváte z výšky některé z mnoha zdejších vyhlídek, získáte dojem, že tady následníci Kristovi zapustili kořeny lépe než kdo jiný. Mezi plochými střechami ostrým sluncem vybělených domů Jeruzaléma se tyčí k nebi prsty věže ozdobené kříži. Pět, deset, dvanáct. Najít stopy dvou dalších náboženství, jejichž vyznavači považují tohle město za svaté, je o něco těžší. Synagogy se tváří nenápadně a muslimský kult tu viditelně zastupuje hlavně slovutná Chrámová hora. Ta je ovšem – aby to cizinec neměl ve zdejším mumraji příliš snadné – dole.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách srpnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. srpna 2016.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑