Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo srpnové číslo!

01.08.2017 00:02

V srpnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s Milanem Koláčkem, reprezentantem České republiky v zaoceánském závodním jachtingu. V deseti letech pomáhal tátovi se stavbou laminátové jachtičky, vystudoval techniku, staral se o super loď irského miliardáře, na Novém Zélandu se naučil nejnovější technologie a konečně doma postavil vytoužený závodní speciál. S ním odjel do Francie a vyhrál hned první velký závod. Ale ani to mu nestačilo... Teď se chystá změřit síly s těmi nejodhodlanějšími – v regatě kolem světa. Zní to trošku jako scénář hollywoodského bijáku, jenže toto je skutečný příběh nejúspěšnějšího sólového jachtaře ze země bez moře.

V našem cestopise se tentokrát podíváme do Bali. Indonéského ostrova ležícího mezi Jávou a Lombokem. Je nejzápadnější z Malých Sund a jeho hlavní město Denpasar leží na jihu ostrova.

V srpnovém ​čísle můžete soutěžit o spoustu cen. Ve hře jsou například knihy Dobré duše, časopis Cykloturistika, vstupy do vodního a saunového světa Infinit Praha, poukázky do obchodní sítě PONT nebo Kilometrická banka ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 17. srpna. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách srpnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 17. srpna 2017.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑