Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo srpnové číslo!

01.08.2018 07:00

V srpnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s kanoistkou Janou Ježovou. Ukončila kariéru už v pětadvaceti letech, přestože byla roky nejlepší českou rychlostní kanoistkou. Její disciplína nebyla zařazena do programu olympijských her a tak pro nedostatek motivace skončila. To se však změnilo, když byla ženská kanoe uznána na blížících se Hrách v Tokiu. Vzala pádlo a opět zaklekla do kánoe směr Japonsko v roce 2020.

V rubrice 100 let spolu, v níž se věnujeme historickým tématům naší země, jsme se tentokrát zaměřili na rok 1975 a jeden ze symbolů normalizace – undergroundou scénu. V rubrice Čekmejd připomínáme další z českých vynálezů – Kouckého pistoli CZ 75 a v našem cestopise vás zavedeme na sever – do finského hlavního města Helsinky. Finové jej sice často nepovažují za své hlavní, nicméně severský šarm, fascinující architektura a důraz na čistotu stylu na pomezí Východu a Západu okouzlí mnohé z nás. Je pro vás tento ráj lesních plodů a ryb příliš daleko? Nalistujte stranu 17 až 26 a načerpejte inspiraci na výlety po Českém ráji.

V čísle můžete jako vždy soutěžit o mnoho zajímavých cen. Ve hře je například sada výrobků do domácnosti do Tescomy, knihy Mlhy Serengeti či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 15. srpna 2018. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 16. srpna 2018.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑