Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo srpnové číslo ČD pro vás!

30.07.2019 12:00

Máme pro vás dobrou zprávu! Srpnové číslo je tu a s ním i rozhovor s osobností čísla – Lucií Výbornou. Této známé tváři Českého rozhlasu bylo nedávno 50 let a nestydí se za to. Klidně mluví o tom, jak by mohla být matkou kolegů, kteří s ní natáčejí, lezou po horách či do jeskyň. Nově uvádí pro televizi Seznam pořad Extreme Interviews. Tam se cítí ve svém živlu, protože rozhovory vznikají přímo v místě, kam se většina lidí sama rozhodně nevydá. Umí si však na sebe vzít i dlouhé večerní šaty a s grácií odmoderuje třeba předávání cen Český lev. I přes tak pestrý program plný adrenalinu je však pro ni největším životním zázrakem dcera Vanessa.

Druhé prázdninové číslo přináší mnoho informací o destinacích. V rubrice Cestování po ČR se dočtete o zajímavostech vodáckého koutu Česka – Posázaví, ale pokud plánujete vyrazit i po jiných regionech naší země, načerpáte inspiraci i v rubrice Vlakem na výlet nebo na novém stejnojmenném cestovatelském portálu Českých drah. Můžete si také stáhnout mobilní aplikaci Vlakem na výlet obsahující několik stovek výletů za přírodou, kulturou, železniční romantikou i gastronomií. V novém čísle ČD pro vás nechybí ani zahraniční tipy. Co třeba vyrazit na průzkumný výlet do Budapešti nebo si užít poslední letní dny v prázdninové boce Kotorské jako náš vypravěč v cestopise?

Pokud už jste z letních cest unavení, máme pro vás ideální tipy na odreagování. V železničním tématu najdete hned 10 doporučených filmů natočených za posledních deset let v kouzelném prostředí železnice. Začíst se můžete také do článku Arnošta Vašíčka o tajemných místech Beskyd nebo nalistujte zábavnou část v zadní části magazínu.

Čeká na vás také mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například elektrokoloběžka SEAT, kniha Křišťálový klíč – Falknovská huť od Vlastimila Vondrušky, voucher na nákup v outletu VaNa1 či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 21. srpna 2019. Soutěžit můžete zde.

Můžete se také účastnit fotografických soutěží. Buďte spolutvůrci rubriky Vlakem po Evropě a sdílejte s námi vaše příběhy a fotky z cest, nebo předveďte váš fotografický talent ve fotosoutěži s tématem „Kde bychom železnici nečekali“. Chcete o něm vědět více? Navštivte webové stránky ČD pro vás zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách srpnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 22. srpna 2019.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑