Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo srpnové číslo ČD pro vás!

28.07.2020 06:33

Srpnový magazín přináší rozhovor s herečkou Taťjanou Medveckou. Její úsměv, hlas a tvář zná většina lidí v republice. Ačkoli se nepovažuje za populární hvězdu, díky televizním seriálům vstupuje často do našich domovů. Srdce ji však táhne na divadelní prkna, kde si s chutí zahraje třeba ve hře od Čechova. Místo pohodlného nadávání na poměry raději vkládá energii do své práce. Na další vývoj českého divadelnictví se dívá optimisticky. Jak sama říká, její kolegové jsou šikovní a podnikaví.

I toto číslo je nabité mnoha cestovatelskými tipy, třeba v rubrice Vlakem na výlet nebo v Cestování po ČR, kde vás tentokrát zavedeme na Znojemsko. V tomto regionu můžete vyrazit na průzkum mnoha zajímavostí, od Ivančic rodného města Vladimíra Menšíka, přes rozhlednu nesoucí jeho jméno až do Znojma či Oslavan. Kromě dalších témat, jako je například cestopis o netradičně pojaté prohlídce Prahy nebo železniční téma o hnacích vozidlech, se můžete těšit také na další zajímavý článek v rubrice Historie. Jste plni očekávání, co se v ní dočtete? Nalistujte stránky 25 až 27!

V srpnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například audioknihy Setkání s tajemnem, netradiční prohlídka Prahy pro dvě osoby, sonický zubní kartáček či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD.Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 19. srpna 2020. Soutěžit můžete zde. Můžete se také účastnit tvorby rubriky Divoké devadesátky a poslat nám vaše dobové fotografie se vzpomínkami. Více o soutěži najdete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů vybraných železničních stanic i obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkáchsrpnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 20. srpna 2020.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑