Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo srpnové číslo ČD pro vás!

28.07.2021 07:25

Osobností srpnového magazínu ČD pro vás je Dalibor Gondík, populární televizní a rozhlasový moderátor, divadelní herec, dabér, bavič, zpěvák a hudebník. Jistě znáte úspěšné moderátorské duo, které tvoří se sestrou Adélou již přes dvacet let. Moderovali například pořad Snídaně s Novou, soutěž Kolotoč a další. Velkou zkušeností byla účast v taneční soutěži Stardance. Co ale možná nevíte je, že moderátor má velmi blízký vztah k železnici, a to díky svému tatínkovi výpravčímu. Podobodně to má také s běháním, bez kterého si svůj život nedokáže představit. Již dva roky se rychlík jeho srdce, jak sám říká, jmenuje český rozhlas Dvojka, kde ho můžete slyšet denně od 6.00 ráno. Jaké další projekty jsou jeho srdci nejbližší? Nejen o tom se dočtete v rozhovoru s Daliborem Gondíkem.

Určitě jste slyšeli o populárním díle Kladivo na čarodejnice, někteří z vás ale možná zapomněli, že čarodejnické procesy, o kterých je toto dílo, probíhaly i u nás. Přesněji na Šumpersku a Jesenicku. Kdy to začalo a kolik obětí plameny sežehly? O tom se dočtete v rubrice Tudy kráčely dějiny. Veselejší téma přináší rubrika Železnice, která vyvrací mýty o rychlodráhách a přináší odpovědi na nejčastější otázky. Pokud hledáte tip na dobrodružnou dovolenou, nalistujte si cestopis z pochodu Skotskou vysočinou. Odpověd na otázku „Stihnu přestoupit?“, kterou si často klade mnoho cestujících, se zase dozvíte v rubrice Vlakem prakticky. A jak si udělat třeba výbornou snídani? Vyberte si jeden z našich receptů na palačinky či omelety. To a mnoho dalších zajímavých článků najdete v srpnovém vydání časopisu.

Také v srpnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například kniha Stopy neznáma, kniha Šedý muž nebo hra ve virtuální realitě. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 18. srpna 2021. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách srpnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 18. srpna 2021.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑