Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo srpnové číslo ČD pro vás!

27.07.2022 07:21

Osobností červnového magazínu ČD pro vás je nejvyšší český profesionální herec Pavel Šimčík, a to s výškou 205 centimetrů. Každý fanoušek pražského Dejvického divadla ho jistě zná, patří totiž už přes 20 let ke stálicím tohoto souboru. Mimo divadlo si zahrál také v několika filmech, mezi které patří Poslední plavky, Román pro muže nebo Po čem muži touží. Své první hlavní role se ale dočkal až nedávno ve snímku Velká premiéra, který právě běží v kinech. Filmovou babičku mu dokonce ztvárnila Iva Janžurová. Hraje ale také na kytaru a jeho životní láskou je rap. Proč je stále svobodný a jak se mu hrálo se slavnou českou herečkou? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Pavlem Šimčíkem.

Věděli jste, že Švýcaři jsou druzí na světě v cestování vlakem? A to hned za Japonci. Jejich železnice patří díky odvaze inženýrů a kouzelné krajině k jedním z nejkrásnějších. Najdete tu třeba nejstarší, nejstrmější a v Evropě nejvýše položené zubačky. Chcete se dozvědět více? Nalistujte železniční téma. Za dechberoucími výhledy můžete vyrazit vlakem i u nás. Třeba po železniční trati z Moravských Budějovic. Vystoupit v Šumné a položit se do lůna přírody. O dalších krásách a zajímavostech této krajiny si můžete přečíst v cestovní rubrice. A aby těch tipů v létě nebylo málo, jistě vás potěší také cestopis z rodinné dovolené za antikou a renesancí po Apeninském poloostrově. V rubrice ČD servis se dozvíte o výhodách věrnostního programu a jak lze za nasbírané body získat zajímavé odměny. Nebo také třeba jak se liší zpoždění podle ročního období a v čem vězí hlavní příčiny. V současném horkém počasí vám na závěr přinášíme snadný a rychlý recept na pistáciovou zmrzlinu, uvařte si ji sami. To vše a mnoho dalšího najdete v srpnovém vydání.

Také v srpnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například voucher na film Šťastný nový rok 2: Dobro došli nebo přírodní bylinné produkty Serafin Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 17. srpna 2022. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách srpnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 18. srpna 2022.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑