Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo srpnové číslo ČD pro vás!

01.08.2023 22:36

Vyplňte alternativní text Osobností srpnového magazínu ČD pro vás je herečka Tereza Kostková. Jejími rodiči jsou známí herci Petr Kostka a Carmen Mayerová. Znát jí můžete z řady českých seriálů, jako je Ordinace v růžové zahradě, Pojišťovna štěstí, Cesty domů, Temný kraj, Vinaři nebo Hvězdy nad hlavou. Aktuálně jí můžete vidět v seriálu TV Nova Jedna rodina. Působí v divadlech Kalich a Viola. A zahrála si také v českých filmech Ženy v běhu, Bezva ženská na krku nebo Líbáš jako ďábel. Tento měsíc můžete vyrazit do kina na její nejnovější film Nikdy neříkej nikdy. Jako moderátorka pravidelně působí v taneční show Stardance. Mimo hraní a moderování dělá také rozhovory a do toho pečuje o manžela a syna. Jak to všechno zvládá a čím si ráda vyčistí hlavu? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Terezou Kostkovou.

Se srpnovým vydáním přichází také druhá půlka léta a všichni bychom toho jistě rádi stihli co nejvíce. A proto máme pro vás spousty tipů na výlety. Je čas vytáhnout kufry a batohy a vyrazit třeba za kolébkou železnice, do Anglie. Dříve tu fungovala doprava vodní, díky které získali stavební inženýři zkušenosti. Dnes je z těchto tisíce kilometrů dlouhých vodních cest vyhledávaný turistický cíl. Za šploucháním vody můžete také třeba do Hamburku, druhého největšího přístavu Evropy. Co lákavého v tomto příměstském městě můžete objevit, se dočtete v rubrice vlakem po Evropě. Pro sportovce přinášíme také několik tipů na cyklistické výlety podél řek ve středních Čechách, třeba kolem Berounky nebo do Posázaví. A abyste s utíkajícím časem nějakou tu hodinku ušetřili, vyrazte po kolejích lůžkovými spoji ČD Night, na západ do Alp nebo na východní Slovensko. V Čechách můžete zavítat třeba do Jižních Čech, za Švandou Dudákem do Strakonic nebo na zámek v Blatné, který jistě znáte z pohádky Šíleně smutná princezna. A pro zpříjemnění teplých letních dnů vyzkoušejte naše recepty na lehké letní koláče.To vše a mnoho dalšího najdete v srpnovém vydání ČD pro vás.

Také v srpnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například voucher na snímek Mia a já ve filmu nebo jeden z titulů od známého znalce záhad Arnošta Vašíčka. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD.Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 23. srpna 2023. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách srpnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 24. srpna 2023.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑