Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo únorové číslo!

31.01.2017 09:14

V únorovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s biatlonistkou Evou Puskarčíkovou. Do sezony vlétla jako kometa, parádní vstup pečetila třetím místem ze stíhačky ve slovinské Pokljuce a doplnila tak Gabrielu Koukalovou v nejužší světové špičce. Eva Puskarčíková ale dál zůstává nohama na zemi. Nadějná česká biatlonistka o svém životním úspěchu skromně říká, že by bylo fajn jej někdy zopakovat.

V našem cestopise se podíváme do Řecka. Dočtete se, jak několik kamarádů projelo celou zemi karavanem jménem Saladin a jaká místa objevili.

V únorovém čísle můžete soutěžit o spoustu cen. Ve hře jsou například
lístky na Fed Cup 2017, vstupenky na Film Music Prague 2017, rodinné vstupenky do Domu vláčků nebo Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí pro soutěž o lístky na Fed Cup je již 5. února. Odpovědi na zbytek soutěží můžete zasílat až do 16. února. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách únorového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 17. února 2016Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑