Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo únorové číslo!

30.01.2018 13:00

V únorovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s Martinem Fingerem. Tvrdí o sobě, že je introvert a stydlín. Na divadelních prknech nebo před kamerou byste to ale nepoznali! Exceloval coby mladší verze odbojáře Jindřicha Rohna, stejné postavy, kterou si zahrál Jiří Kodet v nesmrtelných Pelíšcích. O každé roli dlouho přemýšlí a herectví bere jako své poslání.

V našem cestopise vás zavedeme do Francie. Pro většinu z nás je možná tato země nekritickým symbolem volnomyšlenkářství, gastronomické extáze, umění a krásy. Tentokrát vás ale zavedeme do období 30. let minulého století po stopách iluzí o nedobytné Maginotově linii.

V únorovém čísle můžete soutěžit o mnoho zajímavých cen. Ve hře jsou například vstupenky na vybrané koncerty Pardubického hudebního jara, knihy Počátek od Dana Browna, audioknihy Medvědín či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 14. února 2018. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách únorového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 15. února 2018.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑