Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo únorové číslo!

03.02.2016 00:04

V únorovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s Karolínou Plíškovou, kometou českého tenisu, pro niž minulá sezona byla zlomová. Fantastickým výkonem ve finále Fed Cupu proti Ruskám posadila český tým opět na královský trůn. Přítele zatím nehledá, ale začíná kolem ní být pořádně rušno. Na žebříčku WTA byla ve dvouhře nejvýše klasifikována v srpnu 2015 na 7. místě. Se svojí sestrou (dvojčetem) Kristýnou, která je o dvě minuty starší, hraje čtyřhru.

V našem cestopise se podíváme do Nigeru. Do země, kde karavany velbloudů putují vyprahlou pouští, kočovníci pasou svá stáda a lidé v poušti žijí jako za starých časů. Najdete tu nejkrásnější duny Sahary, starobylá pouštní města a oázy jakoby vystřižené z knihy pohádek Tisíc a jedna noc. Setkat se tu můžete i s příslušníky původních kmenů oslavujících mužskou krásu při rituálu Gerewol, do jehož organizace se snaží zasáhnout i vládní činitelé s cílem přilákat zahraniční turisty.
 

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách únorového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. února 2016.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑