Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo únorové číslo ČD pro vás

05.02.2013 16:41

Vyšlo únorové číslo ČD pro vás

Také vás mrazivé dny za oknem spíše sužují, protože se už nemůžete dočkat letního sluníčka? Pak možná uvažujete o dovolené u moře. Ať už si počkáte do léta nebo vyrazíte hned, co třeba vyzkoušet nějakou exotiku? V Indonésii byste ji určitě našli. Je to hotový tropický ráj jihovýchodní Asie. Ne vždy tu ovšem místní obyvatelé a turisté zažívali takovou pohodu. Stačí si vzpomenout na vlnu tsunami, která před lety zasáhla místní pobřeží. Mnozí se sem už nikdy nebudou chtít vrátit, jiní, jako například Charita Česká republika, zde dodnes pomáhají.

Možná by se i vám líbilo cestovat po české železnici mnohem rychleji než dnes, stejně jako příznivcům vysokorychlostních tratí. Zajímavý článek k tomuto tématu s argumenty pro a proti jejich výstavbě najdete na stránkách rubriky Ze světa železnice.

Kdo se vydá na výlet nebo za pracovními povinnostmi Pendolinem, má jedinečnou možnost vyzkoušet komfort první třídy za zvýhodněné ceny a také nové služby na palubě vlaku – například on-line objednávání občerstvení přímo na místo. Více se dozvíte na stránkách ČD průvodce.

V únorovém čísle magazínu ČD pro vás najdete rozhovor s talentovaným hercem a hudebníkem Ondřejem Brzobohatým.

Video z fotografování s Ondřejem Brzobohatým

Fotografování bylo stejně pohodové, jako byl pohodový rozhovor, který se odehrál asi měsíc před setkáním v ateliéru v rušné pivnici kousek od Hudebního divadla Karlín, kde Ondřej hraje v muzikálu. Protože slaví narozeniny v únoru (a letos navíc kulaté), nabídli jsme mu focení ? la dítě v ateliéru. Souhlasil, jak se říká, na první dobrou. ,,Já tak strašně nemám rád fotografování,'' pravil Ondřej po příchodu do ateliéru, kde už na něho čekalo retro oblečení a medovník se 30 svíčkami. Ale naprosto disciplinovaně se podvolil všem pokynům fotografa i vizážistovým nápadům s oblečením. Nad rozsvíceným dortem dokázal vyloudit v tváři nejpitoresknější ,,dětské'' grimasy, jako by v dětství absolvoval návštěvy v komunálním fotoateliéru každý měsíc. Zahrál šedesátá či sedmdesátá léta jako z filmu pro pamětníky a u přihlížejících teenagerů, které jsme za odměnu do ateliéru ,,na čumendu'' pozvali, vyvolával salvy smíchu.

                                      

Únorové číslo bude zveřejněno v online verzi od 20. 2. 2013 zde.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑