Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo únorové číslo ČD pro vás!

30.01.2019 00:01

Únorový magazín ČD pro vás přináší rozhovor se zpěvačkou Ewou Farnou. Je jí teprve pětadvacet let, ale patří mezi nejúspěšnější zpěvačky u nás i v Polsku. Její písničky už dávno nejsou jen pro teenagery, Ewa zkrátka vyspěla v sebevědomou a ostřílenou ženu, která má za sebou více než desetiletou kariéru v hudební branži. Zatímco o práci zpěvačky se dokáže nadšeně bavit i dlouhé hodiny, soukromý život je pro ni tak trochu tabu. Magazínu ale přeci jen pár zajímavostí prozradila.

Se záhadologem Arnoštem Vašíčkemse v rubrice Záhady na dosah ruky tentokrát vydáme za tajemstvím upírů do Starého Města u Uherského Hradiště. Po stopách jednoho z nejslavnějších vampírů – hraběte Drákuly, se vydáme i v cestopise z Rumunska. A pokud jste spíše na přírodu a chybí vám horská krajina, přečtěte si novou rubriku Vlakem po Evropě. Švýcarské Alpy by měl alespoň jednou v životě navštívit každý z nás. Nejsou tak daleko, jak se zdá, stačí nastopit do vlaku a ráno se probudíte pod čtyřtisícovkami. Únorové číslo samozřejmě myslí i na železniční fanoušky. Nalistujte na straně 46 železniční téma, kde se věnujeme historii aerodynamických vlaků.

Čeká na vás také mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například roční předplatné časopisu Turista, DVD Labyrint záhad, vstupenky do divadla, knižní set od Larse Keplera či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 13. února 2019. Soutěžit můžete zde.

Od ledna se můžete také účastnit nových fotografických soutěží. Buďte spolutvůrci nové rubriky Vlakem po Evropě a sdílejte s námi vaše příběhy a fotky z cest. Fotosoutěž s tématem Člověk a železnice nahradilo nové téma „Kde bychom železnici nečekali“. Chcete o něm vědět více? Navštivte webové stránky ČD pro vás zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách únorového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 14. února2019.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑