Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo únorové číslo ČD pro vás!

28.01.2020 07:47

Únorový magazín ČD pro vás přináší rozhovor s hercem a režisérem Jiřím Mádlem. První role pubertálního snowboarďáka ho před 17 lety vystřelila mezi nejobsazovanější české herce a tento status si drží dodnes. Byť mu k herectví přibylo ještě režírování i psaní scénářů k vlastním filmům a nedávno oslavil Kristova léta, někteří ho stále ještě vidí jako herce teenagerovských rolí. Výběrem postav v posledních letech však dává vědět, že doby tohoto škatulkování už má dávno za sebou.

Od nového roku najdete na stránkách ČD pro vás pár nových rubrik. Jste plni očekávání, co se v nich dočtete? V listopadu jsme oslavili třicet let od revoluce a těšíme se ze vzpomínek na první roky svobody. V redakci jsme se proto rozhodli dát tomuto neklidnému období trochu prostoru na dvoustraně Divoké devadesátky. Pár změn najdete i v zadní, „odpočinkové“ části magazínu s novými rubrikami Rok na zahradě či Móda a styl nebo se vzpomínkově pojatým receptem jako vystřiženým ze školních let.

I v tomto čísle vám přinášíme mnoho cestovatelských tipů. Inspiraci najdete v rubrice Vlakem na výlet nebo třeba v Cestování po ČR, kde vás zavedeme na Plzeňsko. Nijak daleko to není ani vlakem do Lipska – města knih, které jsme navštívili na straně 25 a 27, a inspiraci na rodinnou dovolenou můžete načerpat v rubrice Cestopis. Nezavrhli jsme ale ani další tradiční rubriky, jako je např. železniční téma, přinášející zajímavosti ze světa rekordů.

V únorovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například DVD Labyrint záhad od Arnošta Vašíčka, kniha Hornické vdovy, vstupenky na představení na krumlovské otáčivé hlediště, sada výpravčího pro malé železničáře či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je
19. února 2020. Soutěžit můžete zde. Můžete se také účastnit tvorby rubriky Divoké devadesátky a poslat nám vaše dobové fotografie se vzpomínkami. Více o soutěži najdete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách únorového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 20. února 2020.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑