Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo únorové číslo ČD pro vás!

02.02.2021 21:12

Únorový magazín ČD pro vás přináší rozhovor s mladým hercem Patrikem Děrgelem. Mrzí tohoto rodáka z Bohumína, že brzy skončí legendární seriál Ordinace v Růžové zahradě a s ním i jeho role doktora Máry? Jak vnímá současnou situaci divadel? V rozhovoru se dozvíte nejen to, ale mnohem víc, proto si ho rozhodně nenechte ujít.

Hledáte inspiraci na hodně netradiční dovolenou a zároveň návod jak najít sami sebe? Pak se začtěte do cestopisu, ve kterém autor popisuje svou přes 3 500 kilometrů dlouhou pouť z Brna do Portugalska, kterou absolvoval pěšky. Oblíbené železniční téma zase představí indické dráhy vyznačující se nejen přeplněností vlaků, ale i ambiciózními plány blízké budoucnosti. Víte, že za tím jak nazýváme kávu a čaj, byl Jungmann s Dobrovským? Ne? Pak právě vám je určen další díl nové rubriky Hezky česky.

V únorovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například Velká kniha slavných dobrodružných výletů, Katalog vozidel Českých drah nebo DVD Labyrint záhad. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 17. února 2021. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách únorového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 18. února 2021.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑