Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo únorové číslo ČD pro vás!

02.02.2022 07:17

Osobností únorového magazínu ČD pro vás je skeletonistka Anna Fernstädtová, která pobláznila Česko. Již třikrát se stala juniorskou mistryní světa ve sportu, při kterém se jezdí hlavou napřed tobogánem rychlostí 130 kilometrů v hodině. Právě díky ní začala spousta lidí objevovat skeleton. Někteří možná nevědí, že se narodila v Praze, ale od jednoho roku žila v Německu. První titul juniorské mistryně světa získala v německých barvách. Pak ale přišlo zásadní rozhodnutí o přestupu do jiného týmu. Letos tak pětadvacetiletá tmavovláska zamíří na olympiádu jako naděje české výpravy. Jak vůbec objevila skeleton a jaký byl její nenadálý přestup do Česka? Nejen to se dozvíte z rozhovoru s Annou Fernstädtovou.

Víte, jak spojit pohodlné přespání s efektivním přesunem? Odpovědí na tuto otázku jsou bezpochyby noční vlaky. Jsou to vlastně takové hotely na kolejích. Jak to v takových vozech vypadá nejen u nás v Čechách, ale například v Asii či Americe? Nalistujte rubriku moje železnice a dozvíte se. Pokud raději cestujete do blízkých míst, jistě vás zaujme město Litomyšl. Které je známo nejen jako rodiště hudebního génia Bedřicha Smetany, ale také vás potěší svým klidem. Kousek historie najdete i v cestopisu, který přinášíme z nejdelší železnice světa Transsibiřské magistrály. Tato železnice dnes slouží jednoduše jako dopravní prostředek, ale kromě toho stále představuje možnost nahlédnout na místa, ze kterých kdysi nebylo návratu. Přečíst si můžete také třeba o cestě za snem jedné z našich tváří Pavla Rovenského, který se z analytika stal strojvedoucím. A pokud máte rádi Asii, vyzkoušejte recept na voňavé asijské nudle s kuřecím masem a zeleninou. V únorovém vydání se rozhodně nudit nebudete.

Také v únorovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například předměty s logem knižní́ předlohy a filmové́ ságy AFTER nebo kniha Posázavský́ pacifik. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 16. února 2022. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách únorového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 17. února 2022.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑