Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo únorové číslo ČD pro vás!

01.02.2023 05:13

Osobností únorového magazínu ČD pro vás je rozhlasová hvězda a nejoblíbenější moderátorka Radiožurnálu Patricie Strouhalová. Vystřídala práci moderátorky a reportérky v České televizi i na komerční stanici a rozhlase. Už vyzpovídala tisícovky hostů a nebojí se ani citlivých osobních témat. Dnes moderuje oblíbenou Kávu o čtvrté na Dvojce, Víkendový polední Radiožurnál a pořad Host Radiožurnálu. Volný čas tráví nejraději na lodi s manželem a psími parťáky. K vodě jí to táhlo odjakživa, také proto se přestěhovala z hlavního města na Slapy. Jaký typ hostů má nejraději a jak zvládá ranní vstávání i o víkendu? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Patricii Strouhalovou.

Rádi cestujete vlakem přes noc do zahraničí? Svezte se spoji značky ČD Night například do Innsbrucku, Krakova, Varšavy, Košic nebo Budapešti. Luxusní noční hotely na kolejích zažívají v evropě renesanci. Kdy spatřily světlo světa první spací vozy, jak vypadaly a kam až se posunuly? Více o této historii se dočtete v železniční rubrice. A jestli chcete vyrazit někam za romantikou a současně nemáte tolik času, co takhle výlet do Grazu? V rubrice Vlakem po Evropě se dozvíte, co stojí za to vidět v tomto druhém největším městě Rakouska. Zajímavý cestovatelský příběh vypráví Tereza Košnářová. Před dvanácti lety přerušila na půl roku kariéru, aby cestovala po Asii, kde mimo jiné pracovala jako dobrovolnice v dětském domově v Nepálu, prošla Himálaj a poznala běžný život v Indii. Zajímá vás její dobrodružství? Nalistujte rubriku Můžete potkat ve vlaku. A pokud už vás nebaví klasické polévky, vyzkoušejte jeden z našich receptů na krémové polévky. To vše a mnoho dalšího na vás čeká v únorovém vydání.

Také v únorovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například voucher na snímek Tři Tygři ve filmu: JACKPOT nebo knihy nakladatelství Albatros. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 15. února 2023. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách únorového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 16. února 2023.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑