Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo zářijové číslo!

03.09.2014 00:19

V zářijovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtěte rozhovor s nejznámějším českým kardiochirurgem, Janem Pirkem, který nám prozradil recept na zdravé srdce i na zdravé manželství.

Do nedalekého Berlína se podíváme v našem cestopise. Kdysi zapomenutá, dnes prosperující metropole představuje fenomén. Svou políbení chtivou múzu zde hledá celá řada umělců.

V rubrice Retro zavzpomínáme, jak se cestovalo do ciziny před listopadem 1989. Vyjet legálně na Východ a spořádaně se vrátit bylo poměrně jednoduché. Ovšem na Západ směli vycestovat jen někteří a navíc museli počítat s půlroční byrokracií s nejistým výsledkem.

Časopis je od dnešního dne k dispozici ve více než 100 vlacích vyšší kvality každý den a ven více než 300 železničních stanicích ve speciálních stojanech do vyčerpání zásob. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách srpnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 26. září.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑