Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo zářijové číslo!

31.08.2016 00:02

V zářijovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s Lucie Polišenskou, která je považována za jeden z nejvýraznějších hereckých talentů současnosti. Oceňované Kobry a užovky ji výrazně posunuly do středu hledáčku českých režisérů.

V našem cestopise se podíváme do nedalekého Maďarska. Pokud se vám právě teď vybavil guláš, tokáň, perkelt, paprikáš, lečo, langoše, debrecínská, čabajka, uherák, indiánek, kremeš, višňové pralinky, tokajské, prostě jídlo, tak si článek musíte přečíst. Tenhle cestopis je totiž hlavně o gastronomii.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách zářijového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 16. září 2016.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑