Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo zářijové číslo!

29.08.2017 07:40

V zářijovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s Janem Budařem. Tento všestranně nadaný snílek s klidným a trochu vážným projevem je mužem mnoha tváří i dovedností. Proslavil se díky rolím ve filmech Nuda v Brně, Vratné lahve, Václav, Czech Made Man nebo Hořící keř. Sám se cítí být nejvíce hercem, od dětství ale také hraje na klavír, vystupuje s vlastní kapelou, právě dokončuje ilustrace do své druhé knihy a trénuje zpěv na podzimní tour Seznamme se.

V našem cestopise se tentokrát podíváme do indické Goy. Navíc získáte tip, jak se stát instruktorem jógy.

V zářijovém čísle můžete soutěžit o spoustu cen. Ve hře jsou například alba Lehce probuzený a Proměna od Jana Budaře, knihy Smrtící byznys od Hany Hindrákové, vstupenky na koncert,poukázky do obchodní sítě PONT nebo Kilometrická banka ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 20. září. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách zářijového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 21. září 2017.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑