Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo zářijové číslo!

29.08.2018 00:01

V zářijovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s youtuberem Janem Macákem. Všichni ho ale znají spíše pod přezdívkou MenT. Ve světě internetu je jedním z nejúspěšnějších Čechů. Sledují ho nejen děti a teenageři, ale i dospělí. Jako jeden z mála navíc točí videa každý den. A i když by si s milionovou základnou fanoušků mohl dovolit hvězdné manýry, Honza působí skromně, zkrátka jako kluk odvedle, který neváhá pomoct sousedce s těžkou nákupní taškou.

V rubrice 100 let spolu, jsme se zaměřili na další z historických milníků naší země – rok 1989 a pád socialismu. V rubrice Čekmejd připomínáme další z proslavených českých výrobků – Škodu Favorit a v našem cestopise vás zavedeme na pobřeží Baltu – polského města Gdaňsk i jeho slavných loděnic, jež se staly centrem hnutí Solidarita a symbolem naděje pro zbytek Evropy. Zajímá vás železniční historie? Nalistujte stranu 48 a dozvíte se, jak nelehké byly začátky elektřiny na české železnici.

V čísle můžete jako vždy soutěžit o mnoho zajímavých cen. Ve hře jsou například vstupenky na prohlídku zámku Kynžvart, knihy Taková ženská jako já, či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 19. září 2018. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. září 2018.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑