Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo zářijové číslo ČD pro vás!

03.09.2019 06:20

Prázdniny jsou za námi, zářijové číslo ČD pro vás je na světě, ale léto ještě nekončí! Nudíte se na cestách ve vlaku? Přečtěte si třeba rozhovor s osobnostmi čísla – Janou Janěkovou a Igorem Chmelou. Za tohoto herce a stand-up komika se Jana Janěková mladší provdala před třinácti lety, příjmení si ale nechala původní. Jmenuje se tak stejně jako její maminka, herečka a režisérka. Říká se, že manželství dvou herců bývá divočina, a tihle dva prý nejsou výjimkou. Zároveň se k sobě ale chovají ohleduplně, s láskou a úctou. Společně si plní sny, i když za tím možná někdy stojí víc úsilí a námahy než potěšení. Momentálně věnují veškerou energii vlastnímu divadlu, které je pro ně zatím největší životní výzvou. A i když si oba v začátcích provozu sáhli na dno svých sil, je Divadlo Verze jako jejich čtvrté dítě.

Jak se můžete přesvědčit na stránkách magazínu, možností, jak strávit volný čas, je během září mnoho. Inspiraci najdete v rubrice Vlakem na výlet nebo třeba v Cestování po ČR, kde jsme tentokrát zavítali do Tachova a Českého lesa. Máte rádi železniční nostalgii? Nalistujte stranu 33 a vyrazte na Den železnice do Lužné u Rakovníka. A pokud nemáte tolik času, zaleťte alespoň v myšlenkách do divoké přírody Skalistých hor v cestopisu z Kanady.

Čeká na vás opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například kniha České tajemno od Arnošta Vašíčka či Nejdelší cesta domů od Sabiny Zelené, vstupenky na představení do Divadla Verze či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 18. září 2019. Soutěžit můžete zde.

Můžete se také účastnit fotografických soutěží. Buďte spolutvůrci rubriky Vlakem po Evropě a sdílejte s námi vaše příběhy a fotky z cest, nebo předveďte váš fotografický talent ve fotosoutěži s tématem „Kde bychom železnici nečekali“. Více informací najdete na webových stránkách ČD pro vás zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách zářijového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. září 2019.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑