Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo zářijové číslo ČD pro vás!

01.09.2020 07:53

Zářijový magazín přináší rozhovor s biketrialistou Petrem Krausem. Odmalička se nebál zdolávat překážky, doma sjížděl schody a zničil při tom několik kol. Trpělivost rodičů a vlastní zarputilost se ale vyplatily. Třikrát vyhrál titul mistra světa v biketrialu. Postupně svůj um přetavil do natáčení videí na sociálních sítích z různých končin světa. Svými odvážnými kousky na dvou pneumatikách na sebe upozornil natolik, že ho jako jednu z prvních výrazných osobností ze sportovního světa stáhnul pod svá křídla Red Bull.

Dveře škol jsou po dlouhé pauze opět otevřené, to však neznamená, že nezbyde čas na rodinnou rekreaci a víkendové výlety. I zářijové číslo je nabité mnoha cestovatelskými tipy, třeba v rubrice Vlakem na výlet nebo v Cestování po ČR, kde vás tentokrát zavedeme na Valašsko-lašské pomezí. V tomto regionu můžete vyrazit na průzkum třeba do malebného Štramberka, pokochat se výhledy jeho okolí nebo zajet do muzea Tatry v nedaleké Kopřivnici. Kromě dalších témat, jako je například cestopis z Rotterdamu nebo železniční téma o africké železnici, se můžete těšit také na další zajímavý článek v rubrice Historie. Jste plni očekávání, co se v ní dočtete? Nalistujte stránky 25 až 27!

V zářijovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například DVD Moravskoslezská mysteria, knihy Volání divočiny, plecháčky v barvách národního dopravce či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je
16. září 2020. Soutěžit můžete zde. Můžete se také účastnit tvorby rubriky Divoké devadesátky a poslat nám vaše dobové fotografie se vzpomínkami. Více o soutěži najdete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů vybraných železničních stanic i obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách zářijového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 17. září 2020.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑