Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo zářijové číslo ČD pro vás!

01.09.2021 08:51

Osobností zářijového magazínu ČD pro vás je topmodelka Taťána Gregor Brzobohatá, kterou známe především jako jedinou Češku v historii, jež v roce 2006 vyhrála soutěž Miss World. Modeling však není její jedinou pracovní náplní, vedle focení, natáčení a influenceringu se věnuje také své nadaci Krása pomoci. Ta se soustředí na financování moderních sociálních služeb, které zajišťují seniorům důstojný a kvalitní život v jejich domovech. O svém životě se rozepsala v knize, která vyšla toto léto a nese název Pokračování příště. Jak vzpomíná na své dětské modelingové začátky a proč se později rozhodla pomáhat právě seniorům? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Taťánou Gregor Brzobohatou.

Tento měsíc se podíváme do Podorlicka, například do Brandýsa nad Orlicí. Věděli jste, že toto město je neodmyslitelně spjato s největším českým pedagogem Janem Amosem Komenským? Právě tady napsal své umělecky nejvýznamnější dílo Labyrint světa a ráj srdce. V tomto regionu se narodil také muž, který se proslavil jako stavitel železnic, Jan Perner. Pokud se chcete dozvědět více o jeho krátkém, ale významném životě zasvěcenému železnicím, nalistujte rubriku Tudy kráčely dějiny. Přečíst si můžete také o tom, kdy a kde se bude konat Den železnice, a jak budou oslavy probíhat. A tentokrát tak trochu jiný cestopis přináší napínavý příběh o záchranné misi ohrožených druhů ptáků, který vypráví vedoucí ptačí kolekce v brněnské zoologické zahradě. To a mnoho dalšího se dočtete v zářijovém vydání.

Také v zářijovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například kniha Záhady na dosah ruky, kniha Královražda na Křivoklátě nebo vstupenky na Svět pohádek. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 15. září 2021. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách zářijového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 15. září 2021.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑