Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo zářijové číslo ČD pro vás!

31.08.2022 10:18

Osobností zářijového magazínu ČD pro vás je český producent, režisér, herec, kaskadér a bývalý reprezentant v judu Petr Jákl. Jako profesionální judista se desetkrát stal mistrem České republiky a v roce 2000 skončil třináctý na olympiádě v Sydney. Jako herec a kaskadér se objevil v zahraničních filmech, jako je například Johanka z Arku, Vetřelec vs. Predátor a další. Na Česko ale nedá dopustit, proto se po několika letech vrátil zpět, získal zkušenosti jako producent, a do šuplíku si psal scénáře. Jeden z nich vedl k jeho režisérskému debutu, jímž se stal thriller Kájínek. Za horor Ghoul později získal hlavní cenu na přehlídce Grossmann Fantastic Film and Wine Festival. Do kin právě přichází jeho třetí řežijní počin Jan Žižka, kterým si dle svých slov splnil velký sen. Film s hvězdným hollywoodským obsazením, který vznikal dlouhých 8 let, má nejvyšší rozpočet v dějinách české kinematografie. Proč si pro svůj film vybral historické téma a jak těžké bylo sehnat hlavní herce? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Petrem Jáklem.

Co si vybavíte jako první ve spojitosti se Západními Čechy, které dnes lákají k návštěvě turisty z celé Evropy? Mnohým z vás jistě naskočí slavné loutky v podobě Kašpárka či Spejbla, ke kterému později přibyl Hurvínek. Jak probíhalo tohle rozverné potýkání tradičního a moderního loutkářství? O tom se můžete dočíst v cestovní rubrice. Najdete v ní ale také tipy na zajímavé výlety, třeba do Horšovského Týnu přezdívaného Český Krumlov západu. Kdy přišel vrchol parních rychlovlaků a jakých rekordů dosáhly železnice nejen u nás ale v celém světě? Nalistujte železniční téma a dozvíte se třeba i o neoficálním rekordu amerického vozidla, který měl dosáhnout až 227 km/h. A pro všechny milovníky železnice máme také článek o velkolepé akci k Národnímu dni železnice 2022, která se letos uskuteční v Plzni. Přečtěte si, co všechno můžete na akci vidět a jaké zábavné aktivity vyzkoušet. A pokud se ještě chystáte na nějakou dovolenou, možná vás zaujme cestopis z Andalusie, který je kombinací subtropické přírody, pláží, památek a pestré nabídky výletů do hor. Pro osvěžení můžete vyzkoušet náš recept na limonády s vlastním ovocem a zeleninou. To vše a mnoho dalšího přinášíme v zářijovém vydání.

Také v zářijovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například voucher na film Láska hory přenáší nebo vstup na tři hodiny do wellness Infinit Sen pro dvě osoby. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 14. září 2022. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách zářijového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 15. září 2022.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑